Svadobné kvetinové dekorácie

Aby Váš deň dopadol tak, ako si predstavujete

Prečo moje kvety?

Čerstvé, voňavé a s láskou pripravované

Galéria

Pozrite si moje posledné práce

Ako to funguje?

Pridajte sa k spokojným zákazníkom

Mojimi rukami prešli už tisíce kvetov

Rozhodne odporúčam!!! Keby sa dalo, tak napíšem, ze 1 000 000 % spokojnosť! Nepreháňam :-) Objednali sme si kvetinovú výzdobu na stoly, kyticu, pierka pre ženícha, svedka a hostí, aj kvety na výzdobu torty. Kvety boli prenádherné, voňavé, čerstvé, všetko spolu krásne ladilo, nemohla som sa na ne vynadívať. Pani kvetinárku rozhodne odporúčam! Skvelá práca a skvelá komunikácia, ešte raz jedno veľké ďakujem!

Stanka, Svätý Jur

Gabika, chcem sa Vám poďakovať za super spoluprácu a trpezlivosť ! Splnili ste mi všetky moje sny a stužkové výmysly :D Určite Vás budem odporúčať ďalej, veď v našej partii ste už vyzdobila každú svadbu, tak budeme pokračovať v tradícii :)

Dominika, Bratislava

Rada by som sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovala za svadobnú kyticu, bola skutočne prekrásna a som nadmieru spokojná ako ste mi ju uviazali a aj to pierko, proste úplny skvost to bol a naozaj všetci mi ju pochválili.

Čo ma úplne šokovalo, že mi vydržala v takom nezmenenom stave až do ďalšej soboty, pokojne by som sa mohla íst s ňou znova vydávať.

Andrea, Bratislava

Nie je nič ľahšie ako nechať mi správu

Kontaktujte ma

Najčastejšie otázky

Ak tu nenájdete odpovede na svoje otázky, napíšte mi na aranzmany@gmail.com

Sú kvety čerstvé?

Áno, kvety sú 100% čerstvé, dovoz z Holandska, prípadne dodávka od lokálnych pestovateľov je 4x do týždňa. Kvety kupujem konkrétne pre Vás.

Môžem si objednať len svadobnú kyticu?

Áno, je možné si objednať len svadobnú kyticu s pierkom pre ženícha. V prípade záujmu aj ďalšie kvetinové svadobné dekorácie.

Vybavím u Vás celú svadobnú prípravu aj keď žijem momentálne v zahraničí a vydávať sa budem na Slovensku?

Áno, všetko sa dá vybaviť aj na diaľku. Všetko potrebné Vám pomôžem zabezpečiť – od objednávky živých kvetov, prenájmu inventáru až po všetky potrebné doplnky.

Viete dodržať môj rozpočet?

Áno, všetko sa dá prispôsobiť Vášmu rozpočtu až k Vašej úplnej spokojnosti.

Máte záujem o služby, kontaktujte ma

Vyplňte kontaktný formulár a ja sa Vám ozvem čo najskôr